הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מיומנים ומובילים בכל תחום החל מהמהנדסים ומנהלי הפרויקטים דרך האדריכלים והיועצים ועד אחרון העובדים. צוות צעיר, דינמי ועתיר ניסיון בענף הבניה עם התמחות בבניה עילית.

הצוות של אלמי יזמות נדל"ן

הנהלה

אריאל אלמי

מנכ״ל משותף

אריאל אלמי מכהן כמנכ"ל משותף בקבוצת אלמי משנת 1993. אריאל אחראי על תחום הפיתוח העסקי ,תחום הרישוי , תחום התכנון  ותאום התכנון , ותחום הביצוע של החברה.

ציקי אלמי

מנכ״ל משותף

ציקי אלמי מכהן כמנכ"ל משותף בקבוצת אלמי משנת 1997. במהלך השנים ניהל ציקי את תפעול החברה תוך שיפור ושדרוג ניהול הבקרה התקציבית, בקרת האיכות וההתנהלות המשפטית.

שלי אהרון

סמנכ״ל כספים ומשנה למנכ״ל

שלי אהרון מכהנת כסמנכ"ל הכספים של החברה משנת 2006, שלי בעלת ניסיון רב בניהול תקציבים ובניהול פרויקטים מורכבים מסוגים שונים. 

 

הרזומה המקצועי של שלי כולל את ניהול פעילותה בישראל של ענקית התשתיות וחפירת המנהרות האיטלקית CEC בין השאר בחפירת מנהרת כיכר צה"ל בירושלים.

 

במסגרת תפקידיה בקבוצת אלמי אחראית שלי על תחום הכספים בחברה ועל עריכת המכרזים השונים- משלב התכנון, דרך הביצוע ועד לסיום הפרויקט בהצלחה. כמו כן אחראית שלי על אישור הסכמי התקשרות, בקרה תקציבית, ניהול תזרים המזומנים, עבודה משותפת מול הגורמים העוסקים בליווי פיננסי של הביצוע וכל ההיבטים הנלווים לניהול השוטף של החברה.

יורם וייצמן

סמנכ״ל ביצוע

יורם ויצמן עובד בחברת אלמי משנת 2017. הוא החל כמנהל פרוייקט ומשם צמח והפך להיות סמנכ"ל הביצוע של החברה. במשך השנים רכש ניסיון רב ונחשף להתקדמות ולחידושים בשיטות הבניה ואיכות הביצוע, כך משתלבים יתרונותיו עם מטרות החברה וחזונה. ניהול ותפעול חטיבת הביצוע בחברה נמצא תחת פיקוחו ההדוק.

הנדסה

מהנדס אפי תפילין

מנהל פרוייקטים 

אפי אחראי על ביצועם המושלם של פרויקטי החברה באיכות הגבוהה ביותר ע״פ נהלי ומפרטי החברה אשר הנם מהאיכותיים בשוק הבניה בישראל. בנוסף אפי אחראי על מערכת בקרת האיכות בכל פרויקט תוך עמידה בלוחות זמנים קפדניים ומדויקים.

אור אליקים

מהנדס חברה 

אור אחראי על עריכת מכרזי העבודות, ניהול שלבי הבניה בשטח, תכנון מופרט ואפיון האלמנטים השונים בבניין לצורך שמירה על איכות העבודה.

עדנה רימון

מתאמת תכנון 

עדנה בעלת ניסיון רב בתאום תכנון, הגיעה אלינו מתחום תכנון וילות יוקרה. היא הצטרפה לצוות התכנון של החברה מתוך ראיה כי עמידה ביעדים ובאיכות הבניה מצריכה תאום תכנון מול כל הגורמים, מעקב שוטף אחר הליך הרישוי ומתן מתווה תכנוני לפרויקט.

אור אבלס חיים

אדריכלית חברה 

אור בעלת ניסיון רב בתחום תאום ושינויי תכנון ללקוחות. אור אמונה על תחום שינויי הדיירים בפרויקטים, פגישות עם רוכשי דירות לתאום תכנון ועצוב פנים הדירות וסיוע בקבלת החלטות בנושא חומרי הגמר. 

גלית טובול

אדריכלית חברה 

גלית בעלת ניסיון רב בתחום שינויי הדיירים. גלית הצטרפה לחברה לשם שיפור השירות ללקוח ומיטוב איכות המוצר הסופי.

מיכל הנובר

אחראית בקרת איכות בטיחות ולוחות זמנים 

מיכל אחראית בחברה על תחום הבקרה, החל מבקרת איכות העבודה דרך בקרה על לוחות זמנים של פרויקטים ועד בקרה על קיום כל הנחיות הבטיחות. מיכל בעלת ניסיון רב בניהול וקידום תהליכים.

דיאנה קשלס

פיתוח עסקי 

דיאנה אחראית על תהליכי איתור הזדמנויות עסקיות, פיתוח של קשרים חדשים עם שותפים פוטנציאליים וניהול תהליכי משא ומתן הנדרשים להוצאת הפרויקטים אל הפועל. כל זאת תוך פעילות מול גורמים שונים, משמעותיים ורלוונטים לקידום החברה. תפקיד זה מהווה מנוע צמיחה משמעותי ביותר בחברה.

רולנד סידגיאייב

מנהל עבודה

רולנד בעל ניסיון רב בניהול אתרי בניה מורכבים, כולל עבודות שלב וגמר. רולנד אחראי על אתר בניה ייחודי לו ומלווה אותו בכל שלבי הבניה משלב החפירה ועד מסירת הדירות.

רות אבקסיס

מנהלת עבודה

רות בעלת ניסיון רב בניהול אתרי בניה וביצוע על הצד הטוב ביותר לרבות איכות הבניה, לוחות זמנים ובטיחות העובדים. רות מנהלת בכל זמן נתון אתר בניה אחד של החברה בליווי צמוד ויום יומי.

שיווק ומכירות

קייסי ריי

מנהלת מכירות

קייסי אחראית על תחום המכירות וקשרי הלקוחות בחברה. היא בעלת ניסיון עשיר בתחום השיווק, מכירות ובמחקר מגמות הנדל"ן בתל אביב. מתמחה בייעוץ רכישות נבונות וזאת באמצעות אפיון קפדני לצרכיי לקוחותינו.

ורד אלמליח סרור

מכירות

ורד אחראית המכירות בחברה. היא בעלת ותק רב כאשת שיווק ומכירות בתחום הנדל"ן בכל רחבי הארץ.

איריס אלמי

אחראית תחום שיווק

איריס בעלת שנות ניסיון רבות בתחום שיווק נדל"ן ברחבי הארץ, היא הצטרפה לצוות השיווק כחלק מתפיסת החברה שבבסיסה ריכוז עסקאות הנדל"ן תחת זרוע אחת, דבר המאפשר ריכוז ופיקוח הדוק על מתן שירות מוקפד ללקוחות על פי ערכי החברה.

אדמיניסטרציה

סול טליאס

מנהלת משרד

סול אחראית על ניהול יומני הנהלת החברה, תיאום פגישות, קבלת דוחות ביצוע מאתרי הבניה והפצתם. עזרה למנכ"ל החברה וטיפול בענייני החברה מול מוסדות.

עו"ד נועם כהן

יועצת משפטית

עו"ד כהן מלווה את פעילותה השוטפת של החברה בתחומי התמחותה, בנושאים מסחריים ובתחום המקרקעין, לרבות הסכמי התקשרות, עסקאות קומבינציה, וייעוץ בנושא מיסוי מקרקעין. וכן ליווי משפטי צמוד של כלל הפרויקטים החל מהסכמי רכישת הקרקע ועד להסכמי מכר ומסירת הדירות לרוכשים עם סיום תהליך הבניה.

אנה דלדה

כספים

אנה היא יד ימינה של סמנכ"לית הכספים, אחראית על תשלומי קבלנים וספקים, ואחראית על מערכת בקרת התשלומים לכל הפרויקטים. אנה הצטרפה לזרוע הכספים כחלק מתהליך ההתרחבות והצמיחה של החברה ובמטרה לניהול אדמיניסטרטיבי וכספי מסודר ע"פ נהלי עבודה מובנים.  

שירלי עמיר דניאל

אחראית רכש והתקשרויות

שירלי מגיעה עם ניסיון בתחום הרכש והלוגיסטיקה וזאת לאחר עבודה של שנים בחברת סחר בינלאומית. במסגרת תפקידה שירלי אחראית על מכרזי עבודות, תמחירים, וניהול משא ומתן עם ספקים. הצטרפותה לזרוע הכספים ,הינה חלק מהליך התרחבות וצמיחת החברה ובאה במטרה לייעל את ניהול תקציבי הפרויקטים ע”פ נהלי עבודה מובנים.

בואו נדבר

השאירו פרטים למטה ונחזור בהקדם