English

ALMI

נוסד 1981

 

 

מי אנחנו

קבוצת אלמי היא חברת בוטיק משפחתית ואינטימית, המתמחה בייזום ובנייה עילית של פרויקטים נבחרים ומגורי פרימיום, עם דגש מיוחד על פרויקטים הכוללים שימור וחידוש מבנים היסטוריים במיקומים נחשקים בתל אביב ובירושלים. בקבוצת אלמי מקפידים לעבוד אך ורק עם אנשי המקצוע המובילים- בכל תחום, החל מהמהנדסים ומנהלי הפרויקטים, דרך האדריכלים והיועצים ועד אחרון העובדים.

מיום הקמתה ב-1981 צברה קבוצת אלמי ניסיון רב בפרויקטים אשר כללו דיוק ועבודה קפדנית. ניסיון זה, יחד עם שיטת העבודה היחודית המבטיחה מעקב צמוד על איכות הביצוע, קבלת אחריות מלאה על הנעשה בשטח והקפדה על כל פרט, מאפשרים ביצוע של מגוון פרויקטים בסטנדרטים הגבוהים בשוק, הן כחברה יזמית, הן כמנהלת הפרויקט והן כקבלן מבצע.

משרדי ההנהלה ממוקמים בפארק התעשיה חבל מודיעין.

החזון

אלמי שמה לה למטרה ליזום ולבצע פרויקטים נבחרים של בנייה עילית ברמה הגבוהה ביותר בדומה לערים המובילות בעולם, עם דגש על מגורי יוקרה. זאת, תוך הקפדה על האיכות הגבוהה ביותר הקיימת בשוק, ושמירה על סטנדרטים מעולים בשילוב עם עמידה קפדנית בלוחות הזמנים.

הדרך

ההקפדה על כל פרט ופרט באה לידי ביטוי כבר בשלב בחירת המתכננים המובילים בשוק בניית העילית, וממשיכה בפרוגרמה תכנונית עם דגש על חללים מוארים, גמישות עיצובית ושילוב חומרים מתקדמים באיכות הגבוהה ביותר. בשלב הבניה, בקבוצת אלמי מבצעים את הפרויקטים תוך הקפדה יתרה על איכות בניה מעולה ללא פשרות המבוצעת ע״י בעלי מקצוע הטובים בתחומם ותחת עינו הפקוחה של מנהל פרויקט צמוד, אשר משקיע את כל זמנו באתר בניה אחד על מנת להבטיח את שלמות הביצוע. גם בפרויקטים אשר כבר בוצעו ע”י קבוצת אלמי וגם באלו הנמצאים עדיין בשלב ההדמיות, ניתן להבחין כי מעבר לפונקציונליות הפרויקט, ניתן דגש רב גם על חדשנות בפן האסתטי והעיצובי.

השירות

כחברת בוטיק משפחתית, מתאפיינת קבוצת אלמי ביכולת לנהל כל פרויקט לכל אורכו בגמישות מירבית, תוך מתן שירות אישי, יעוץ וליווי צמוד לכל לקוח ולקוח- גם זמן רב לאחר מסירת הדירות. על כך יעידו הלקוחות הרבים שכבר הפכו לחלק מהמשפחה ומלווים אותנו בנאמנות לאורך השנים, מפרויקט לפרויקט. את ההון האנושי שלנו מרכיבים אנשי המקצוע המיומנים בתחומם, אותם מוביל צוות צעיר, דינמי ועתיר ניסיון בענף הבניה, עם התמחות בתחום הבניה העילית.

 

האנשים

הנהלה

אריאל אלמי, מנכ”ל משותף

מר אריאל אלמי מכהן כמנכ”ל משותף בקבוצת אלמי משנת 1993. במהלך השנים ניהל אריאל עשרות פרויקטים מסוגים שונים ומגוונים, ביניהם: מבנים ציבוריים כגון בתי ספר, בתי מדרש, בתי כנסת ומעונות יום, פרויקטים למגורים- החל מדירות לזוגות צעירים ועד לדירות פרימיום במיקומים יחודיים, בפרויקטים היוקרתיים, המורכבים והאיכותיים ביותר בירושלים ובתל אביב. בקבוצת אלמי, אריאל אמון בין השאר על תחום הפיתוח העסקי, הניהול ההנדסי של הפרויקטים והוצאתם לפועל.

ציקי אלמי, מנכ”ל משותף

מר ציקי אלמי מכהן כמנכ”ל משותף בקבוצת אלמי משנת 1997. במהלך השנים ניהל ציקי את תפעול החברה תוך שיפור ושדרוג ניהול הבקרה התקציבית, בקרת האיכות וההתנהלות המשפטית. במסגרת תפקידיו בקבוצת אלמי, ציקי מנהל ומלווה את הפרויקטים השונים מתחילתם, החל מרישוי הפרויקט, דרך ניהול מכרזי התקשרויות עם הקבלנים השונים ועד לפיקוח הדוק על ביצוע יעיל של כל פרויקט, ובכלל זה הקפדה על לוחות הזמנים, קבלת אישורי האכלוס והעמידה בתקנים מול הרשויות, ושמירה על רמת האיכות הגבוהה המזוהה עם החברה.

שלי אהרון, סמנכ״ל כספים ומשנה למנכ״ל

גב’ שלי אהרון מכהנת כסמנכ”ל הכספים של החברה, היא בעלת ניסיון רב בניהול תקציבים ובניהול פרויקטים מורכבים מסוגים שונים. הרזומה המקצועי של שלי כולל את ניהול פעילותה בישראל של ענקית התשתיות וחפירת המנהרות האיטלקית CEC בין השאר בחפירת מנהרת כיכר צה”ל בירושלים. במסגרת תפקידיה בקבוצת אלמי אחראית הגב’ אהרון על תחום הכספים בחברה ועל עריכת המכרזים השונים- משלב התכנון, דרך הביצוע ועד לסיום הפרויקט בהצלחה. כמו כן אחראית שלי על אישור הסכמי התקשרות, בקרה תקציבית, ניהול תזרים המזומנים, עבודה משותפת מול הגורמים העוסקים בליווי פיננסי של הביצוע וכל ההיבטים הנלווים לניהול השוטף של החברה.

יורם וייצמן, סמנכ״ל ביצוע

יורם נמצא בתחום הבנייה כבר משנת 1987, חלק מהזמן כמנהל פרויקטים בחברתנו. במשך השנים רכש ניסיון רב ונחשף להתקדמות ולחידושים בשיטות הבניה ואיכות הביצוע, כך משתלבים יתרונותיו עם מטרות החברה וחזונה. ניהול ותפעול חטיבת הביצוע בחברה נמצא תחת פיקוחו ההדוק. 

 

הנדסה

נמרוד מדמוני, מהנדס חברה

נמרוד מהנדס מנוסה ביותר בעל רקורד מרשים בניהול של פרויקטים בעלי מורכבות גדולה, בנפחים גדולים הכוללים מאות יחידות דיור וכן פרויקטים מורכבים ויוקרתיים. במסגרת תפקידו בקבוצת אלמי, פועל נמרוד בתחום שיפור איכות הבניה, ופתרון בעיות מורכבות בפרויקטים הדורשים חשיבה יצירתית וייחודית לצורך השלמת הביצוע הנדרש לשביעות הרצון של הלקוחות.

עדנה רימון, מתאמת תכנון

הצטרפה לצוות התכנון של החברה מתוך ראיה כי עמידה ביעדים ובאיכות הבניה מצריכה תאום תכנון מול כל הגורמים, מעקב שוטף אחר הליך הרישוי ומתן מתווה תכנוני לפרויקט.

אור אליקים, מהנדס חברה

במסגרת תפקידו אור אחראי על עריכת מכרזי העבודות, ניהול שלבי הבניה בשטח, תכנון מופרט ואפיון האלמנטים השונים בבניין לצורך שמירה על איכות העבודה.

אור אבלס חיים, אדריכלית חברה

במסגרת תפקידיה אחראית אור הפן התכנוני בפיתוח העסקי המסייע לקבלת החלטות בנושא כלכליות הפרויקט, עמידה בדרישות בעלי הקרקע ולווי התהליך עד לחתימה על ההסכם לביצוע הפרויקט והמשך התכנון ע״י משרד האדריכלים. כמו כן אמונה על תחום שינויי הדיירים בפרויקטים, פגישות עם רוכשי דירות לתאום תכנון ועצוב פנים הדירות וסיוע בקבלת החלטות בנושא חומרי הגמר. 

מהנדס אפי תפילין, מנהל פרויקטים

אחראי על ביצועם המושלם של פרוייקטי החברה באיכות הגבוהה ביותר ע”פ נהלי ומפרטי החברה אשר הינם מהאיכותיים בשוק הבנייה בישראל. בנוסף, אחראי אפי על מערכת בקרת האיכות בכל פרויקט תוך עמידה בלוחות זמנים קפדניים ומדויקים.

עו”ד עמית כהן, יועץ משפטי

עו”ד כהן מלווה את פעילותה השוטפת של החברה בתחומי התמחותו, בנושאים מסחריים ובתחום המקרקעין, לרבות הסכמי התקשרות, עסקאות קומבינציה, וייעוץ בנושא מיסוי מקרקעין. וכן ליווי משפטי צמוד של כלל הפרויקטים החל מהסכמי רכישת הקרקע ועד להסכמי מכר ומסירת הדירות לרוכשים עם סיום תהליך הבניה.

 

דיאנה קשלס, פיתוח עסקי

דיאנה אחראית על תהליכי איתור הזדמנויות עסקיות, פיתוח של קשרים חדשים עם שותפים פוטנציאליים וניהול תהליכי משא ומתן הנדרשים להוצאת הפרויקטים אל הפועל. כל זאת תוך פעילות מול גורמים שונים, משמעותיים ורלוונטים לקידום החברה. תפקיד זה מהווה מנוע צמיחה משמעותי ביותר בחברה.

 

אנה דלדה, חשבונות

יד ימינה של סמנכ”לית הכספים, אחראית אישור ותיאום בנושא חשבונות, הצטרפה לזרוע הכספים כחלק מתהליך ההתרחבות והצמיחה של החברה ובמטרה לניהול אדמיניסטרטיבי מסודר ע”פ נהלי עבודה מובנים.  

 

שיווק ומכירות

טלי בן אשר

לטלי ניסיון עשיר מעל 8 שנים בתחום השיווק , מכירות ובמחקר מגמות הנדל”ן בתל אביב. מתמחה בייעוץ רכישות נבונות וזאת באמצעות אפיון קפדני לצרכיי לקוחותינו.  

איריס אלמי

אחרי שצברה שנות ניסיון רבות בתחום שיווק נדל”ן ברחבי הארץ הצטרפה איריס לצוות השיווק כחלק מתפיסת החברה שבבסיסה ריכוז עסקאות הנדל”ן תחת זרוע אחת, דבר המאפשר ריכוז ופיקוח הדוק על מתן שירות מוקפד ללקוחות על פי ערכי החברה.

 

סול טליאס, אדמיניסטרציה

אחראית על דסק קבלת הקהל במשרדי ההנהלה, על תזמון לוחות הזמנים של המפקחים, היועצים והנהלת החברה, קבלת דוחות ביצוע מאתרי הבניה, סיוע אדמיניסטרטיבי לכל המחלקות ומתן מענה טלפוני.